66433301 (021)

09126433301

خدمات کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور تاج بخش

آموزشگاه موسیقی تاج بخش با فعالیت تخصصی در حوزه آموزش حرفه ای موسیقی,هنرجویان زیادی را در این سال ها هنر آموخته است.تمامی ساز ها که شامل ساز های ایرانی و ساز های غربی یا کلاسیک می شوند در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط اساتید برجسته حوزه موسیقی به صورت آکادمیک تدریس می شود.سازهای ایرانی و سازهای غربی یا کلاسیک که در انواع ساز های کوبه ای,ساز های بادی,ساز های زهی و ساز های کلاویه ای(کلید دار) هستند بنابر انتخاب و استعداد هنرجو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش انتخاب می شود.

کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور - تار در گستره سازهای ایرانی زهی قرار می گیرد که در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در گروه آموزش سازهای ایرانی به هنرجویان علاقه مند تدریس می شود.در ساخت ساز تار از چوب، پوست، استخوان، زه ( روده تابیده چهارپایان) و فلزاستفاده می شود و طول کلی آن حدود ۹۵ سانتی متر است. در گذشته تار ایرانی پنج سیم (یا پنج تار) داشت. غلامحسین درویش یا درویش خان سیم ششمی به آن افزود که همچنان به کار می‌رود. از بهترین نوازنده های تار در عصر امروز ما استاد حسین علیزاده هستند. استاد مظاهری مدرس ساز تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد مظاهری تحصیلات خود را در زمینه موسیقی گذرانده اند و با بیش از 18 سال سابقه تدریس ساز های زهی ، از بهترین های تدریس سازهای زهی ایرانی به حساب می آیند.استاد مظاهری از شاگردان آقای ظریف بوده واز بهترین شاگردان ایشان محسوب می شوند. استاد شاکری از دیگر اساتید آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای تدریس ساز تار و سه تار به هنرجویان هستند. ساز تخصصی ایشان تار و سه تار است و تحصیلات خود را در زمینه موسیقی ایرانی،آموزش موسیقی به کودکان و گرافیک دنبال نموده اند.

کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور - ساز دف یکی از ساز های کوبه ای در موسیقی ایرانی است که از مبتدی تا حرفه ای در آموزشگاه موسیقی تاج بخش تدریس می شود.ساختار ظاهری دف شامل کمانه,پوستی,قسمت شستی,حلقه ها و گل میخ می شود.تمامی قسمت های مربوط به ساز دف در انواع مختلفی ساخته شده اند.ساز دف از ساز های کوبه ای با قدمت ایرانی است و همانطور که در تاریخ عرفان و تصوف آمده است ازارکان اصلی مجالس عیش و طرب و محافل اهل ذوق و عرفان و مجالس سماع بوده که قوالان هم با خواندن سرود و ترانه آن را به کار می‌بردند.ساز دف شبیه به ساز دایره است اما از آن بزرگتر بوده دارای صدایی بم تر است. استاد حدادی مدرس ساز دف در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد حدادی از شاگردان استاد کامکار بوده و سال ها سابقه نوازندگی تخصصی دف را در رزومه حرفه ای خود دارند.ایشان درکنسرت های بسیاری که در ایران و سایر کشور ها برگزار می شود ،همراه با گروه های مختلف در زمینه نوازندگی دف همکاری داشته اند.

کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور - سه تار از جمله سازهای اصیل ایرانی است که در محدوده جغرافیایی غرب آسیا رواج داشته است.ساز سه تار در گروه سازهای ایرانی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش تدریس می شود. برخی از جمله عده‌ای از عرفا به ساز سه تار «اوتار» نیز می‌گویند. سه تار را از خانواده تنبور دانسته اند و امروزه در مقایسه به تار نزدیکتر است و معمولا نوازندگان تار با ساز سه تار نیز آشنایی دارند. سه‌تار در حالت نشسته به صورت افقی روی ران پا قرار می گیرد به نحوی که دسته آن در طرف چپ و کاسه آن در طرف راست نوازنده است. نوازنده سر انگشتان دست چپ را روی پرده های(دستان) دسته حرکت می دهد و با ناخن سبابه دست راست بر آن زخمه می زند. سه تار را به علت سبکی وزن ایستاده هم می نوازند. استاد مظاهری مدرس ساز سه تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد مظاهری تحصیلات خود را در زمینه موسیقی گذرانده اند و با بیش از 18 سال سابقه تدریس ساز های زهی از بهترین های تدریس سازهای زهی ایرانی به حساب می آیند.استاد مظاهری از شاگردان آقای ظریف بوده واز بهترین شاگردان ایشان محسوب می شوند. استاد شاکری از دیگر اساتید آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای تدریس ساز تار و سه تار به هنرجویان هستند. ساز تخصصی ایشان تار و سه تار است و تحصیلات خود را در زمینه موسیقی ایرانی،آموزش موسیقی به کودکان و گرافیک دنبال نموده اند.

کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور - کَمانچه یکی از سازهای اصیل ایرانی است که در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در گروه آموزش ساز های ایرانی توسط اساتید متبحر و مجرب حوزه موسیقی تدریس می شود. این ساز علاوه بر شکم، دسته و سر، در انتهای پایینی ساز، پایه‌ای دارد که روی زمین یا زانوی نوازنده قرار می‌گیرد. شیوه نواختن این ساز به این صورت است که نوازنده در حالت نشسته پایهٔ کمانچه را روی زمین یا صندلی یا زانو قرار می‌دهد و به وسیله کمانه آن را می‌نوازد. ساز در موقع اجرا کمی حول محور خود می‌چرخد و همین عمل تماس کمانه با سیم‌ها را آسان‌تر می‌کند. نوازنده ساز را به‌طور قائم در دست چپ می‌گیرد و انگشتان همان دست را روی دسته بر روی سیم‌ها می‌لغزاند و کمانه را با دست راست به روی سیم‌ها می‌کشد.برای آشنایی بیشتر با ساز کمانچه می توانید نمونه هایی از کمانچه نوازی های استاد کیهان کلهر را بشنوید و از صدای روحانی و آسمانی آن لذت ببرید.

کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور - ساز تنبور یکی دیگر از ساز های ایرانی است که در بخش آموزشی سازهای ایرانی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به هنرجویان علاقه مند به موسیقی ایرانی و سنتی تدریس می شود. تنبور یکی از قدیمی‌ترین سازهای ایران است که جنبهٔ عرفانی و مقامی دارد. تنبوردسته‌ای بلند و کاسه‌ای گلابی شکل دارد و معمولاً از چوب توت ساخته می‌شود. کاسه آن به دو صورت یک تکه (کاسه‌ای) که از قدیم مرسوم بوده و چند تکه‌ای (ترکه‌ای یا چمنی) است که به تقلید از کاسه سه تار در دهه‌های اخیر ساخته شده‌است. طول این ساز در بین ۷۰ تا ۸۰ سانتیمتر و دارای سه سیم است، یکی واخوان و دو سیم اصلی. استاد مظاهری مدرس ساز تنبور در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد مظاهری تحصیلات خود را در زمینه موسیقی گذرانده اند و با بیش از 18 سال سابقه تدریس ساز های زهی از بهترین های تدریس سازهای زهی ایرانی به حساب می آیند.استاد مظاهری از شاگردان آقای ظریف بوده واز بهترین شاگردان ایشان محسوب می شوند.

مطالب و مقالات کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور

آموزش کلیه ساز های کلاسیک غربی و کلاسیک اعم از ارگ ، پیانو ، پرکاشن ، ساکسیفون ، آکوردئون ، کاخن ،تومبا و... و کلیه سازهای ایرانی اعم از تار ، تنبک ، سنتور ، سه تار ، کمانچه ، دایره و ...

کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور - دوره های مربوط به آموزش موسیقی کودک از محبوب‌ترین و مهم‌ترین دوره های آموزشی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش است. دوره های آموزش موسیقی کودک با عنوان ارف کودکان و یا ارف کودک در آموزشگاه موسیقی تاج بخش برگزار می شود. دوره های موسیقی کودک یا ارف کودکان برای رده سنی کودکان سه تا هفت سال برگزار می شود. معمولا این دوره های آموزشی با آموزش بلز، پرکاشن ارف و فلوت ریکوردر همراه است. کودکان پس از آشنایی با مبانی اولیه موسیقی به زبان ساده، یادگیری ابتدایی نُت ها و شناخت حدودی ملودی می توانند ساز تخصصی خود را با توجه به علاقه و مهارت انتخاب کنند. انتخاب ساز میان سازهای زهی، سازهای بادی، سازهای ضربی و ... متغیر است. دوره های آموزش ارف کودکان یا ارف کودکان در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط استاد افروز شاکری برگزار می شود. این دوره ها بهترین دوره های آموزش موسیقی کودک برای کودکان در رده سنی سه تا هفت سال است. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص دوره های موسیقی کودک و ارف کودکان در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور - تنبور و تار از سازهای زهی محبوب ایرانی هستند. کمتر پیش می‌آید در کنسرتی سنتی حضور بیابید، و نوای تنبور و تار را نشنوید. این دو ساز هر دو در آموزشگاه موسیقی تاج بهش آموزش داده می شود. دوره های آموزش تار و آموزش تنبور در آموزشگاه موسیقی تاج بخش از مبتدی تا حرقه ای برگزار می شود. دوره های آموزش تار و آموزش تنبور در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط استاد احمد مظاهری آموزش داده می شود. دوره های آموزش تار و آموزش تنبور در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به صورت حرفه ای و ویژه آموزش داده می شود. این دوره های آموزش از آموزش تنبور و آموزش تار، در سطوح مختلف آموزش مقدماتی و آموزش پیشرفته بر خوردار است. هنرجویان عریز پس از اتمام دوره های آموزش تنبور مقدماتی و آموزش تار مقدماتی، می توانند در دورهن های پیشرفته آموزش هر یک از ساز ها و همچنین دوره های گروه نوازی شرکت کنند.

کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور - دوره آموزش پیانو از مهم ترین دوره های آموزش ساز در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به حساب می آید. دوره های آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط استاد پدرام یکتا تدریس می شود. دوره های آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط استاد یکتا در دوره های آموزش پیانو مقدماتی و آموزش پیانو پیشرفته برگزار می شود. آموزش پیانو محدود به گروه سنی خاصی نمی شود. شما می توانید پس از شرکت در دوره‌های مقدماتی آموزش تئوری موسیقی و آشنایی ابتدایی با مبانی آن، در دوره های آموزش پیانو مقدماتی شرکت کنید. پس از اتمام دوره آموزش پیانو مقدماتی برای کسب مهارت بیشتر در نوازندگی پیانو، آشنایی با سبک نوازندگی پیانیست ها و قطعات شان در سراسر دنیا، رفع ابهام و اشکال در نوازندگی و ... در دوره های آموزش پیانو تخصصی شرکت می کنند. برای کسب اطلاعات تکمیلی جهت حضور در دوره های آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش با پل های ارتباطی ما در تماس باشید.

کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور - اگر قصد شما از یادگیری ساز و دنبال کردن موسیقی، انتخاب آن به عنوان حرفه و شغل‌تان در آینده است، باید یادگیری تمام اصول نوازندگی و بر طرف نمودن ایرادات خود در نوازندگی را در برنامه های اصلی یادگیری خود بگنجانید. در واقع می توان گفت برای حرفه ای شدن در موسیقی، باید به عنوان هدف برگزیده شود! یکی از بهترین دوره هایی که در آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای افزایش مهارت هنرجویان برگزار می شود، دوره های گروه‌نوازی است. دوره های گروه نوازی مقدماتی و پیشرفته، پس از اتمام دوره های آموزش ساز در مراحل مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود. هنرجویان هر دوره با توجه به سازی که آموزش دیده‌اند، در دوره های گروه‌نوازی سازهای ایرانی و گروه‌نوازی سازهای جهانی شرکت می کنند. دوره های گروه نوازی تا میزان زیادی هنرجویان هر دوره هرا با مهارت های ویژه نوازندگی آشنا می کند. علاوه بر آن در این دوره ها تسلط نوازندگان هنرجو بر ساز و نوازندگی شان تا میزان زیادی بهبود می‌یابد. برای کسب اطلاعات تکمیلی برای حضور در دوره های گروه نوازی آموزشگاه موسیقی تاج بخش، با تلفن های تماس ما در ارتباط باشید.

کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور - یکی دیگر از دوره های مطرح آموزشی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، دوره آموزش سه تار است. سه تار از محبوب ترین سازهای زهی ایرانی است که طفداران زیادی را به سوی خود جلب می کند. نوای سوزناک این ساز و ایجاد حالتی درونی به فرد پس از شنیدن نوای سه تار، سبب شده تا این ساز به «ساز تنهایی» شهره باشد. دوره های آموزش سه تار در کلیه آموزشگاه های موسیقی وجود دارد و دلیل آن هم علاقه بسیاری از مردم به صدای روح بخش این ساز ایرانی است. دوره های آموزش سه تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش با تدریس استاد الیاس جهانگیر برگزار می شود. دوره های آموزش سه تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در دو سطح آموزش سه تار مقدماتی و آموزش سه تار پیشرفته برگزار می شود. کسانی ئکه آشنایی ابتدایی با مبانی موسیقی و نُت ها ندارند، ابتدای امر در دوره های آموزش سه تار مقدماتی شرکت می کنند و پس از اخذ گواهی مربوطه مبنی بر موفقیت در دوره آموزش سه تار مقدماتی، وارد دوره آموزش سه تار پیشرفته و تخصصی می شوند. هنرجویان آموزشگاه موسیقی تاج بخش می توانند به طور همزمان با حضور در کلاس های آخموزش سه تار حرفه ای در دوره های آموزش گروه نوازی سه تار نیز شرکت کنند و مهارت خود را در نوازندگی سه تار به صورت گروهی تا میزان زیادی تقویت کنند. شما می توانید برای شرکت در دوره های آموزش سه تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، با تلفن های تماس مجموعه در ارتباط باشید.

کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور - یکی دیگر از دوره های محبوب موسیقی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، دوره های آموزش سنتور ایرانی است. ساز سنتور از سازهای زهی-کوبشی محبوب در موسیقی سنتی ایرانی است که در طول سال هنرجویان زیادی برای شرکت در دوره های آموزش آن حضور پیدا می کنند. آموزش سنتور در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در دوره های آموزش سنتور مقدماتی یا مبتدی و آموزش سنتور پیشرفته یا حرفه ای برگزار می شود. آموزش سنتور مقدماتی شامل آشنایی با ساز، چگونگی خواندن نت ها ، آشنایی مقدماتی با نوازندگی سنتور و ... می شود. در مرحله پیشرفته و حرفه ای آموزش سنتور تمرکز دوره ها بر یادگیری اصولی تر نوازندگی و بهبود کیفیت و مهارت در نوازندگی سنتور است. آموزش سنتور ایرانی را به عنوان یکی از برنامه های آموزشی خود قرار دهید... آموزشگاه موسیقی تاج بخش برگزرار کننده بهترین دوره های آموزش موسیقی در محدوده میدان توحید تهران است. برای اطلاع دقیق از کلیه دوره های آموزشی، با تلفن های تماس آموزشگاه موسیقی تاج بخش در ارتباط باشید.

کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور - دوره های آموزش تنبک از محبوب ترین دوره های آموزش در آموزشگاه موسیقی تاج بخش است. تنبک از سازهای کوبه های خاص ایرانی است که صدای گوش نوازش همواره ما را با حس خوشایندی همراه می کند و دوست داریم دائم صدای ریز این ساز ایرانی را بشنویم. معمولا غیر ممکن است که شما در اجرای یک ارکستر سنتی، نوازنده ای برای تنبک و یا دف نداشته باشید. حضور این دو ساز ایرانی کوبه های از ضروریات یک اجرا برای ارکستر سنتی ایرانی است. پس برای حضور در کلاس های آموزش تنبک و آموزش دف برنامه ای داشته باشید و هر چه زودتر برای یادگیری دست به کار شوید. دوره های آموزش تنبک در آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای همه هنرجویانی که در سطوح مختلف آموزشی قرار دارن، برگزار می شود. آموزش تنبک مقدماتی و آموزش تنبک پیشرفته از دوره های پرمخاطب آموزش موسیقی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند. برای کسب اطلاعات تکمیلی برای حضور در دوره های آموزش تنبک در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، با تلفن های تماس آموزشگاه در ارتباط باشید.

کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور - آغاز ثبت نام در دوره های آموزش گیتار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش آموزشگاه موسیقی تاج بخش از بهترین دوره های آموزش گیتار را در محدوده میدان توحید تهران برگزار می کند. دوره های آموزش گیتار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در دوره های آموزش گیتار کلاسیک ، آموزش گیتار پاپ و آموزش گیتار فلامنکو برگزار می شود و مدرس اصلی دوره های آموزش گیتار در این آموزشگاه موسیقی تاج بخش، استاد فرهاد رضایی است. استاد فرهاد رضایی علاوه بر آموزش گیتار دوره های صداسازی و سلفژ و آهنگسازی را نیز تدریس می کنند. دوره های آموزش گیتار در سبک هایی که در بالا به آن ها اشاره شد، در سطوح مقدماتی تا پبشرفته برگزار می شوند. شما می توانید برای شرکت در دوره های آموزش گیتار، این ساز محبوب جهانی و پرکاربرد با تلفن های تماس آموزشگاه موسیقی تاج بخش در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان موسیقی این آموزشگاه موسیقی برتر برخوردار شوید.

گالری تصاویر کلاس آموزشگاه سه تار , تار و سنتور تاج بخش