66433301 (021)

09126433301

آموزشگاه تار

آموزشگاه تار تار از جمله سازهای اصیل ایرانی است و جایگاه ویژه ای در موسیقی سنتی ایرانی دارد. آموزش تار از دیرباز به شیوه های مختلفی انجام میشده است و اساتید بزرگی در این زمینه فعالیت کرده اند و همچنین تعداد زیادی آموزشگاه تار به فعالیت در این زمینه پرداخته اند. کلاسهای آموزشگاه تار تاج بخش ، آموزش تار را در سطوح مختلفی مثل آموزش تار مقدماتی و آموزش تار پیشرفته برگزار میکند. در آموزشگاه تار انقلاب تاج بخش ، آموزش تار ایرانی و آموزش تار حرفه ای ، توسط اساتید بزرگ آموزشگاه تار ارائه شده است.
آموزشگاه تار و سه تار در محدوده میدان توحید، آموزشگاه موسیقی تاج بخش است.
آموزشگاه موسیقی تاج بخش فعالیت رسمی خود را در حوزه آموزش تخصصی موسیقی و برگزاری دوره های مختلف از سال 1375 آغاز نموده است و از با سابقه ترین های آموزشگاه تار است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره های آموزشگاه تار در آکادمی تاج بخش با تلفن های تماس ما در ارتباط باشید.

در آموزشگاه تار انقلاب تاج بخش ، آموزش تار اساتید بزرگ آموزشگاه تار ارائه شده است.

خدمات آموزشگاه تار تاج بخش

آموزشگاه موسیقی تاج بخش با فعالیت تخصصی در حوزه آموزش حرفه ای موسیقی,هنرجویان زیادی را در این سال ها هنر آموخته است.تمامی ساز ها که شامل ساز های ایرانی و ساز های غربی یا کلاسیک می شوند در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط اساتید برجسته حوزه موسیقی به صورت آکادمیک تدریس می شود.سازهای ایرانی و سازهای غربی یا کلاسیک که در انواع ساز های کوبه ای,ساز های بادی,ساز های زهی و ساز های کلاویه ای(کلید دار) هستند بنابر انتخاب و استعداد هنرجو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش انتخاب می شود.

آموزشگاه تار - تار در گستره سازهای ایرانی زهی قرار می گیرد که در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در گروه آموزش سازهای ایرانی به هنرجویان علاقه مند تدریس می شود.در ساخت ساز تار از چوب، پوست، استخوان، زه ( روده تابیده چهارپایان) و فلزاستفاده می شود و طول کلی آن حدود ۹۵ سانتی متر است. در گذشته تار ایرانی پنج سیم (یا پنج تار) داشت. غلامحسین درویش یا درویش خان سیم ششمی به آن افزود که همچنان به کار می‌رود. از بهترین نوازنده های تار در عصر امروز ما استاد حسین علیزاده هستند. استاد مظاهری مدرس ساز تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد مظاهری تحصیلات خود را در زمینه موسیقی گذرانده اند و با بیش از 18 سال سابقه تدریس ساز های زهی ، از بهترین های تدریس سازهای زهی ایرانی به حساب می آیند.استاد مظاهری از شاگردان آقای ظریف بوده واز بهترین شاگردان ایشان محسوب می شوند. استاد شاکری از دیگر اساتید آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای تدریس ساز تار و سه تار به هنرجویان هستند. ساز تخصصی ایشان تار و سه تار است و تحصیلات خود را در زمینه موسیقی ایرانی،آموزش موسیقی به کودکان و گرافیک دنبال نموده اند.

آموزشگاه تار - ساز دف یکی از ساز های کوبه ای در موسیقی ایرانی است که از مبتدی تا حرفه ای در آموزشگاه موسیقی تاج بخش تدریس می شود.ساختار ظاهری دف شامل کمانه,پوستی,قسمت شستی,حلقه ها و گل میخ می شود.تمامی قسمت های مربوط به ساز دف در انواع مختلفی ساخته شده اند.ساز دف از ساز های کوبه ای با قدمت ایرانی است و همانطور که در تاریخ عرفان و تصوف آمده است ازارکان اصلی مجالس عیش و طرب و محافل اهل ذوق و عرفان و مجالس سماع بوده که قوالان هم با خواندن سرود و ترانه آن را به کار می‌بردند.ساز دف شبیه به ساز دایره است اما از آن بزرگتر بوده دارای صدایی بم تر است. استاد حدادی مدرس ساز دف در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد حدادی از شاگردان استاد کامکار بوده و سال ها سابقه نوازندگی تخصصی دف را در رزومه حرفه ای خود دارند.ایشان درکنسرت های بسیاری که در ایران و سایر کشور ها برگزار می شود ،همراه با گروه های مختلف در زمینه نوازندگی دف همکاری داشته اند.

آموزشگاه تار - سه تار از جمله سازهای اصیل ایرانی است که در محدوده جغرافیایی غرب آسیا رواج داشته است.ساز سه تار در گروه سازهای ایرانی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش تدریس می شود. برخی از جمله عده‌ای از عرفا به ساز سه تار «اوتار» نیز می‌گویند. سه تار را از خانواده تنبور دانسته اند و امروزه در مقایسه به تار نزدیکتر است و معمولا نوازندگان تار با ساز سه تار نیز آشنایی دارند. سه‌تار در حالت نشسته به صورت افقی روی ران پا قرار می گیرد به نحوی که دسته آن در طرف چپ و کاسه آن در طرف راست نوازنده است. نوازنده سر انگشتان دست چپ را روی پرده های(دستان) دسته حرکت می دهد و با ناخن سبابه دست راست بر آن زخمه می زند. سه تار را به علت سبکی وزن ایستاده هم می نوازند. استاد مظاهری مدرس ساز سه تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد مظاهری تحصیلات خود را در زمینه موسیقی گذرانده اند و با بیش از 18 سال سابقه تدریس ساز های زهی از بهترین های تدریس سازهای زهی ایرانی به حساب می آیند.استاد مظاهری از شاگردان آقای ظریف بوده واز بهترین شاگردان ایشان محسوب می شوند. استاد شاکری از دیگر اساتید آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای تدریس ساز تار و سه تار به هنرجویان هستند. ساز تخصصی ایشان تار و سه تار است و تحصیلات خود را در زمینه موسیقی ایرانی،آموزش موسیقی به کودکان و گرافیک دنبال نموده اند.

آموزشگاه تار - ساز تنبور یکی دیگر از ساز های ایرانی است که در بخش آموزشی سازهای ایرانی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به هنرجویان علاقه مند به موسیقی ایرانی و سنتی تدریس می شود. تنبور یکی از قدیمی‌ترین سازهای ایران است که جنبهٔ عرفانی و مقامی دارد. تنبوردسته‌ای بلند و کاسه‌ای گلابی شکل دارد و معمولاً از چوب توت ساخته می‌شود. کاسه آن به دو صورت یک تکه (کاسه‌ای) که از قدیم مرسوم بوده و چند تکه‌ای (ترکه‌ای یا چمنی) است که به تقلید از کاسه سه تار در دهه‌های اخیر ساخته شده‌است. طول این ساز در بین ۷۰ تا ۸۰ سانتیمتر و دارای سه سیم است، یکی واخوان و دو سیم اصلی. استاد مظاهری مدرس ساز تنبور در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد مظاهری تحصیلات خود را در زمینه موسیقی گذرانده اند و با بیش از 18 سال سابقه تدریس ساز های زهی از بهترین های تدریس سازهای زهی ایرانی به حساب می آیند.استاد مظاهری از شاگردان آقای ظریف بوده واز بهترین شاگردان ایشان محسوب می شوند.

مطالب و مقالات آموزشگاه تار

آموزش کلیه ساز های کلاسیک غربی و کلاسیک اعم از ارگ ، پیانو ، پرکاشن ، ساکسیفون ، آکوردئون ، کاخن ،تومبا و... و کلیه سازهای ایرانی اعم از تار ، تنبک ، سنتور ، سه تار ، کمانچه ، دایره و ...

آموزشگاه تار - اگر قصد شما از یادگیری ساز و دنبال کردن موسیقی، انتخاب آن به عنوان حرفه و شغل‌تان در آینده است، باید یادگیری تمام اصول نوازندگی و بر طرف نمودن ایرادات خود در نوازندگی را در برنامه های اصلی یادگیری خود بگنجانید. در واقع می توان گفت برای حرفه ای شدن در موسیقی، باید به عنوان هدف برگزیده شود! یکی از بهترین دوره هایی که در آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای افزایش مهارت هنرجویان برگزار می شود، دوره های گروه‌نوازی است. دوره های گروه نوازی مقدماتی و پیشرفته، پس از اتمام دوره های آموزش ساز در مراحل مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود. هنرجویان هر دوره با توجه به سازی که آموزش دیده‌اند، در دوره های گروه‌نوازی سازهای ایرانی و گروه‌نوازی سازهای جهانی شرکت می کنند. دوره های گروه نوازی تا میزان زیادی هنرجویان هر دوره هرا با مهارت های ویژه نوازندگی آشنا می کند. علاوه بر آن در این دوره ها تسلط نوازندگان هنرجو بر ساز و نوازندگی شان تا میزان زیادی بهبود می‌یابد. برای کسب اطلاعات تکمیلی برای حضور در دوره های گروه نوازی آموزشگاه موسیقی تاج بخش، با تلفن های تماس ما در ارتباط باشید.

آموزشگاه تار - یکی دیگر از دوره های مطرح آموزشی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، دوره آموزش سه تار است. سه تار از محبوب ترین سازهای زهی ایرانی است که طفداران زیادی را به سوی خود جلب می کند. نوای سوزناک این ساز و ایجاد حالتی درونی به فرد پس از شنیدن نوای سه تار، سبب شده تا این ساز به «ساز تنهایی» شهره باشد. دوره های آموزش سه تار در کلیه آموزشگاه های موسیقی وجود دارد و دلیل آن هم علاقه بسیاری از مردم به صدای روح بخش این ساز ایرانی است. دوره های آموزش سه تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش با تدریس استاد الیاس جهانگیر برگزار می شود. دوره های آموزش سه تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در دو سطح آموزش سه تار مقدماتی و آموزش سه تار پیشرفته برگزار می شود. کسانی ئکه آشنایی ابتدایی با مبانی موسیقی و نُت ها ندارند، ابتدای امر در دوره های آموزش سه تار مقدماتی شرکت می کنند و پس از اخذ گواهی مربوطه مبنی بر موفقیت در دوره آموزش سه تار مقدماتی، وارد دوره آموزش سه تار پیشرفته و تخصصی می شوند. هنرجویان آموزشگاه موسیقی تاج بخش می توانند به طور همزمان با حضور در کلاس های آخموزش سه تار حرفه ای در دوره های آموزش گروه نوازی سه تار نیز شرکت کنند و مهارت خود را در نوازندگی سه تار به صورت گروهی تا میزان زیادی تقویت کنند. شما می توانید برای شرکت در دوره های آموزش سه تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، با تلفن های تماس مجموعه در ارتباط باشید.

آموزشگاه تار - یکی دیگر از دوره های محبوب موسیقی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، دوره های آموزش سنتور ایرانی است. ساز سنتور از سازهای زهی-کوبشی محبوب در موسیقی سنتی ایرانی است که در طول سال هنرجویان زیادی برای شرکت در دوره های آموزش آن حضور پیدا می کنند. آموزش سنتور در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در دوره های آموزش سنتور مقدماتی یا مبتدی و آموزش سنتور پیشرفته یا حرفه ای برگزار می شود. آموزش سنتور مقدماتی شامل آشنایی با ساز، چگونگی خواندن نت ها ، آشنایی مقدماتی با نوازندگی سنتور و ... می شود. در مرحله پیشرفته و حرفه ای آموزش سنتور تمرکز دوره ها بر یادگیری اصولی تر نوازندگی و بهبود کیفیت و مهارت در نوازندگی سنتور است. آموزش سنتور ایرانی را به عنوان یکی از برنامه های آموزشی خود قرار دهید... آموزشگاه موسیقی تاج بخش برگزرار کننده بهترین دوره های آموزش موسیقی در محدوده میدان توحید تهران است. برای اطلاع دقیق از کلیه دوره های آموزشی، با تلفن های تماس آموزشگاه موسیقی تاج بخش در ارتباط باشید.

آموزشگاه تار - دوره های آموزش تنبک از محبوب ترین دوره های آموزش در آموزشگاه موسیقی تاج بخش است. تنبک از سازهای کوبه های خاص ایرانی است که صدای گوش نوازش همواره ما را با حس خوشایندی همراه می کند و دوست داریم دائم صدای ریز این ساز ایرانی را بشنویم. معمولا غیر ممکن است که شما در اجرای یک ارکستر سنتی، نوازنده ای برای تنبک و یا دف نداشته باشید. حضور این دو ساز ایرانی کوبه های از ضروریات یک اجرا برای ارکستر سنتی ایرانی است. پس برای حضور در کلاس های آموزش تنبک و آموزش دف برنامه ای داشته باشید و هر چه زودتر برای یادگیری دست به کار شوید. دوره های آموزش تنبک در آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای همه هنرجویانی که در سطوح مختلف آموزشی قرار دارن، برگزار می شود. آموزش تنبک مقدماتی و آموزش تنبک پیشرفته از دوره های پرمخاطب آموزش موسیقی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند. برای کسب اطلاعات تکمیلی برای حضور در دوره های آموزش تنبک در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، با تلفن های تماس آموزشگاه در ارتباط باشید.

آموزشگاه تار - آغاز ثبت نام در دوره های آموزش گیتار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش آموزشگاه موسیقی تاج بخش از بهترین دوره های آموزش گیتار را در محدوده میدان توحید تهران برگزار می کند. دوره های آموزش گیتار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در دوره های آموزش گیتار کلاسیک ، آموزش گیتار پاپ و آموزش گیتار فلامنکو برگزار می شود و مدرس اصلی دوره های آموزش گیتار در این آموزشگاه موسیقی تاج بخش، استاد فرهاد رضایی است. استاد فرهاد رضایی علاوه بر آموزش گیتار دوره های صداسازی و سلفژ و آهنگسازی را نیز تدریس می کنند. دوره های آموزش گیتار در سبک هایی که در بالا به آن ها اشاره شد، در سطوح مقدماتی تا پبشرفته برگزار می شوند. شما می توانید برای شرکت در دوره های آموزش گیتار، این ساز محبوب جهانی و پرکاربرد با تلفن های تماس آموزشگاه موسیقی تاج بخش در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان موسیقی این آموزشگاه موسیقی برتر برخوردار شوید.

آموزشگاه تار - معرفی دوره های آموزش موسیقی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش آموزشگاه موسیقی تاج بخش بهترین آموزشگاه موسیقی در محدوده میدان توحید تهران است که کلیه دوره های آموزش موسیقی را از مبتدی تا حرفه ای برای هنرجویا ن موسیقی برگزار می کند. دوره های آموزش موسیقی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط اساتید مطرح حوزه موسیقثی تدریس می شود. دوره های آموزش موسیقی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش شامل آموزش سازهای ایرانی نظیر آموزش دف ، آموزش تنبک ، آموزش سنتور ، آموزش تار ، آموزش سه تار ، آموزش تنبور ، آموزش کمانچه و ... ، آموزش سازهای جهانی نظیر آموزش گیتار ، آموزش پیانو ، آموزش کیبورد، آموزش ویولن و ...، آموزش آواز کلاسیک ، آموزش آواز پاپ ، آموزش موسیقی کودکان (ارف کودکان) ، آهنگسازی و ... می شود. برای شرکت در دوره های مقدماتی و پیشرفته هر دوره می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان موسیقی آموزشگاه موسیقی تاج بخش بر خوردار شوید. برای کسب اطلاعات تکیلی در هر دوره با تلفن های تماس آموزشگاه موسیقی تاج بخش در ارتباط باشید.

آموزشگاه تار - شما با ساز داربوکا آشنایی دارید؟ داربوکا یا تمپو یکی از سازهای کوبه ای پرطرفدار در جهان است که از پوست و بدنه ای جامی شکل در دو نوع فلزی و سفالی ساخته می شود تشکیل شده است. داربوکا و تمپو های فلزی از جنس آلومینویم ، مس ، چدن و غیره ساخته می شوند که عموما دارای پوست مصنوعی هستند و برای داربوکا های سفالی اکثرا از پوست طبیعی استفاده می شود. داربوکا در اصل مربوط به کشور های خاورمیانه است که در این میان تفاوت هایی بین فرهنگ های عربی ، ترکی و ایرانی دیده می شود. داربوکا در موسیقی عربی طبله یا دربوکه گفته می شود که نقشی بسیار کلیدی و اساسی ایفا می کند و بخش جدا ناشدنی از موسیقی بزمی و شاد اعراب است که عموما با رقص همراه است. در موسیقی ترک نیز این ساز دارای اهمیت بالایی است و با نام هایی همچون داربوکا و دمبک شناخته میشود. تکنیک های نوازندگی ترک ها برای داربوکا مشخصه های خاص خود را دارد که از جمله ی آن می توان به تکنیک های پیچیده ی انگشتان دست اشاره کرد که این ساز را به یکی از کامل ترین سازهای کوبه ای معاصر تبدیل کرده است. در فرهنگ ایرانی هم داربوکا عموما با نام تمپو شناخته می شود. داربوکا سازی محبوب بوده و در انواع سبک های موسیقی ایرانی دیده می شود . داربوکا در موسیقی سنتی ، تلفیقی و پاپ ایرانی مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین در موسیقی بومی جنوب ایران نقشی اساسی دارد که هم بصورت مستقل و هم در ترکیب با ساز های کوبه ای دیگر مانند ضرب استفاده می شود. علاوه بر این ها داربوکا سازی چند فرهنگی می باشد که امروزه از آفریقا تا هند و حتی در موسیقی مدرن غربی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله نوازندگان برجسته ی داربوکا می توان از استاد حمدی آکاتای نام برد.

آموزشگاه تار - دوره های آموزش دف در آموزشگاه موسیقی تاج بخش از بهترین دوره های آموزش سازهای کوبه های در آموزشگاه موسیقی تاج بخش است. محبوبیت دوره های آموزش دف در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به دلیل کیفیت بالای تدریس و رضایت هنرجویان هر دوره از کلاس های آموزش دف در این آموزشگاه موسیقی است. دوره های آموزش دف در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به سرپرستی و تدریس استاد نیما حدادی، از بهترین های تدریس سازهای کوبه ای در شهر تهران است. دوره های آموزش دف مبتدی و آموزش دف حرفه ای توسط استاد نیما حدادی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به دلیل استقبال بالای هنرجویان، به صورت محدود ثبت نام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر دوره با تلفن های تماس آموزشگاه موسیقی تاج بخش در محدوده میدان توحید تهران تماس بگیرید.