66433301 (021)

09126433301

آموزشگاه تنبک مرکز تهران

آموزشگاه تنبک مرکز تهران آموزشگاه تنبک مرکز تهران تاج بخش فعالیت رسمی خود را در حوزه آموزش تخصصی موسیقی و برگزاری دوره های مختلف از سال 1375 آغاز نموده است و از با سابقه ترین های آموزشگاه تنبک مرکز تهران و محدوده آن است.
تنبک از سازهای کوبه ای ایرانی است که در میان ایرانیان بسیار طرفدار و مخاطب دارد.شاید دلیل این اتفاق صدای نرم و لطیف این ساز است.در هنگام نواختن این ساز بر روی قسمت ران پای نوازنده قرار می گیرد و با ضربات دست بر روی آن، صدا تولید می شود.از نوازندگان برجسته تنبک در ایران می توان به ارژنگ کامکار اشاره نمود.
برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه تنبک مرکز تهران در تماس باشید.
هم چنین برا اطلاع زمان برگزاری دوره ها و شهریه کلاس های آموزشگاه تنبک مرکز تهران با دفتر ما واقع در آموزشگاه تنبک مرکز تهران تاج بخش از طریق تلفنی تماس حاصل فرمایید .

آموزشگاه تنبک مرکز تهران تاج بخش بهترین آموزشگاه تنبک مرکز تهران است که برگزارکننده کلاس های آموزشگاه تنبک مرکز تهران است

خدمات آموزشگاه تنبک مرکزتهران تاج بخش

آموزشگاه موسیقی تاج بخش با فعالیت تخصصی در حوزه آموزش حرفه ای موسیقی,هنرجویان زیادی را در این سال ها هنر آموخته است.تمامی ساز ها که شامل ساز های ایرانی و ساز های غربی یا کلاسیک می شوند در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط اساتید برجسته حوزه موسیقی به صورت آکادمیک تدریس می شود.سازهای ایرانی و سازهای غربی یا کلاسیک که در انواع ساز های کوبه ای,ساز های بادی,ساز های زهی و ساز های کلاویه ای(کلید دار) هستند بنابر انتخاب و استعداد هنرجو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش انتخاب می شود.

آموزشگاه تنبک مرکزتهران - تار در گستره سازهای ایرانی زهی قرار می گیرد که در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در گروه آموزش سازهای ایرانی به هنرجویان علاقه مند تدریس می شود.در ساخت ساز تار از چوب، پوست، استخوان، زه ( روده تابیده چهارپایان) و فلزاستفاده می شود و طول کلی آن حدود ۹۵ سانتی متر است. در گذشته تار ایرانی پنج سیم (یا پنج تار) داشت. غلامحسین درویش یا درویش خان سیم ششمی به آن افزود که همچنان به کار می‌رود. از بهترین نوازنده های تار در عصر امروز ما استاد حسین علیزاده هستند. استاد مظاهری مدرس ساز تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد مظاهری تحصیلات خود را در زمینه موسیقی گذرانده اند و با بیش از 18 سال سابقه تدریس ساز های زهی ، از بهترین های تدریس سازهای زهی ایرانی به حساب می آیند.استاد مظاهری از شاگردان آقای ظریف بوده واز بهترین شاگردان ایشان محسوب می شوند. استاد شاکری از دیگر اساتید آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای تدریس ساز تار و سه تار به هنرجویان هستند. ساز تخصصی ایشان تار و سه تار است و تحصیلات خود را در زمینه موسیقی ایرانی،آموزش موسیقی به کودکان و گرافیک دنبال نموده اند.

آموزشگاه تنبک مرکزتهران - ساز دف یکی از ساز های کوبه ای در موسیقی ایرانی است که از مبتدی تا حرفه ای در آموزشگاه موسیقی تاج بخش تدریس می شود.ساختار ظاهری دف شامل کمانه,پوستی,قسمت شستی,حلقه ها و گل میخ می شود.تمامی قسمت های مربوط به ساز دف در انواع مختلفی ساخته شده اند.ساز دف از ساز های کوبه ای با قدمت ایرانی است و همانطور که در تاریخ عرفان و تصوف آمده است ازارکان اصلی مجالس عیش و طرب و محافل اهل ذوق و عرفان و مجالس سماع بوده که قوالان هم با خواندن سرود و ترانه آن را به کار می‌بردند.ساز دف شبیه به ساز دایره است اما از آن بزرگتر بوده دارای صدایی بم تر است. استاد حدادی مدرس ساز دف در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد حدادی از شاگردان استاد کامکار بوده و سال ها سابقه نوازندگی تخصصی دف را در رزومه حرفه ای خود دارند.ایشان درکنسرت های بسیاری که در ایران و سایر کشور ها برگزار می شود ،همراه با گروه های مختلف در زمینه نوازندگی دف همکاری داشته اند.

آموزشگاه تنبک مرکزتهران - سه تار از جمله سازهای اصیل ایرانی است که در محدوده جغرافیایی غرب آسیا رواج داشته است.ساز سه تار در گروه سازهای ایرانی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش تدریس می شود. برخی از جمله عده‌ای از عرفا به ساز سه تار «اوتار» نیز می‌گویند. سه تار را از خانواده تنبور دانسته اند و امروزه در مقایسه به تار نزدیکتر است و معمولا نوازندگان تار با ساز سه تار نیز آشنایی دارند. سه‌تار در حالت نشسته به صورت افقی روی ران پا قرار می گیرد به نحوی که دسته آن در طرف چپ و کاسه آن در طرف راست نوازنده است. نوازنده سر انگشتان دست چپ را روی پرده های(دستان) دسته حرکت می دهد و با ناخن سبابه دست راست بر آن زخمه می زند. سه تار را به علت سبکی وزن ایستاده هم می نوازند. استاد مظاهری مدرس ساز سه تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد مظاهری تحصیلات خود را در زمینه موسیقی گذرانده اند و با بیش از 18 سال سابقه تدریس ساز های زهی از بهترین های تدریس سازهای زهی ایرانی به حساب می آیند.استاد مظاهری از شاگردان آقای ظریف بوده واز بهترین شاگردان ایشان محسوب می شوند. استاد شاکری از دیگر اساتید آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای تدریس ساز تار و سه تار به هنرجویان هستند. ساز تخصصی ایشان تار و سه تار است و تحصیلات خود را در زمینه موسیقی ایرانی،آموزش موسیقی به کودکان و گرافیک دنبال نموده اند.

آموزشگاه تنبک مرکزتهران - کَمانچه یکی از سازهای اصیل ایرانی است که در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در گروه آموزش ساز های ایرانی توسط اساتید متبحر و مجرب حوزه موسیقی تدریس می شود. این ساز علاوه بر شکم، دسته و سر، در انتهای پایینی ساز، پایه‌ای دارد که روی زمین یا زانوی نوازنده قرار می‌گیرد. شیوه نواختن این ساز به این صورت است که نوازنده در حالت نشسته پایهٔ کمانچه را روی زمین یا صندلی یا زانو قرار می‌دهد و به وسیله کمانه آن را می‌نوازد. ساز در موقع اجرا کمی حول محور خود می‌چرخد و همین عمل تماس کمانه با سیم‌ها را آسان‌تر می‌کند. نوازنده ساز را به‌طور قائم در دست چپ می‌گیرد و انگشتان همان دست را روی دسته بر روی سیم‌ها می‌لغزاند و کمانه را با دست راست به روی سیم‌ها می‌کشد.برای آشنایی بیشتر با ساز کمانچه می توانید نمونه هایی از کمانچه نوازی های استاد کیهان کلهر را بشنوید و از صدای روحانی و آسمانی آن لذت ببرید.

آموزشگاه تنبک مرکزتهران - ساز تنبور یکی دیگر از ساز های ایرانی است که در بخش آموزشی سازهای ایرانی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به هنرجویان علاقه مند به موسیقی ایرانی و سنتی تدریس می شود. تنبور یکی از قدیمی‌ترین سازهای ایران است که جنبهٔ عرفانی و مقامی دارد. تنبوردسته‌ای بلند و کاسه‌ای گلابی شکل دارد و معمولاً از چوب توت ساخته می‌شود. کاسه آن به دو صورت یک تکه (کاسه‌ای) که از قدیم مرسوم بوده و چند تکه‌ای (ترکه‌ای یا چمنی) است که به تقلید از کاسه سه تار در دهه‌های اخیر ساخته شده‌است. طول این ساز در بین ۷۰ تا ۸۰ سانتیمتر و دارای سه سیم است، یکی واخوان و دو سیم اصلی. استاد مظاهری مدرس ساز تنبور در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد مظاهری تحصیلات خود را در زمینه موسیقی گذرانده اند و با بیش از 18 سال سابقه تدریس ساز های زهی از بهترین های تدریس سازهای زهی ایرانی به حساب می آیند.استاد مظاهری از شاگردان آقای ظریف بوده واز بهترین شاگردان ایشان محسوب می شوند.

مطالب و مقالات آموزشگاه تنبک مرکزتهران

آموزش کلیه ساز های کلاسیک غربی و کلاسیک اعم از ارگ ، پیانو ، پرکاشن ، ساکسیفون ، آکوردئون ، کاخن ،تومبا و... و کلیه سازهای ایرانی اعم از تار ، تنبک ، سنتور ، سه تار ، کمانچه ، دایره و ...

آموزشگاه تنبک مرکزتهران - آموزش موسیقی کودک ساز بلز برای شروع یادگیری موسیقی بهترین قدم است. دلیل آن را در ادامه برای شما می گوییم. ذهن کودکان همواره شاد، خلاق و پویا است. بنابراین با مشاهده ساز رنگی رنگی شادتر نیز می‌شود. همین موضوع سبب می‎‌شود با روشی نوین و کارآمد به دنیای موسیقی وارد شود و آشتیاق آن را بیاموزد. سادگی نواختن این ساز برای کودک هیجان‌انگیز است. این که دو قطعه چوب را بر روی صفحه ای بکوبند و صداهای متنوع ایجاد کنند، مشوق اصلی آن‌ها برای یادگیری این ساز است. هر صفحه فلزی بر روی این ساز وجود دارد، صدای یک نت را ایجاد می‌کند. در صورتی که این صفحه رنگی باشد به کمک استاد خود به راحتی می‌تواند نت مورد نظر را یاد بگیرد. پس از مدتی صدای نت را با شنیدن تشخیص می‌دهد. با یادگیری نت‌ها می‌توان، آواز و هم‌خوانی را هم به کودکان آموخت. شعرهای متنوعی بر روی این ساز همخوانی دارند که یادگیری برای کودک شما دلنشین‌تر می‌شود. یکی دیگر از فواید یادگیری بلز در دوره‌های ارف کودکان، ابعاد و سایز مناسب آن است. ابعاد آن به قدری است که به راحتی داخل کوله پشتی کودک جای بگیرد و برای حمل آن کودک را دچار مشکل و سختی نمی‌شود. ممکن است کودک بخواهد هفته‌ای یک بار برای آموزش به آموزشگاه مراجعه کند، به همین دلیل اگر ساز بزرگی برای او انتخاب کنید هم در هنگام نواختن و هم در هنگام جابجایی آن دچار مشکل می‌شود و ممکن است از علاقه او به یادگیری موسیقی تا میزان زیادی بکاهد. به کمک ساز بلز در دوره ارف کودکان در آموزش موسیقی کودک، کودک شما با مفاهیم ریتم، ملودی، آواز خوانی و صدای نت به خوبی آشنا می‌شود. فکرش را بکنید کودک بخواهد قبل از این آموزش، به یادگیری یک ساز مشکل بپردازد. احتمال این که او را از یادگیری منصرف کند زیاد است. بنابراین موسیقی‌دانان و کارشناسان متخصص در حوزه موسیقی پیشنهاد می‌کنند در ابتدا برای آموزش موسیقی، کودک خود را به کمک ساز بلز در دوره ارف کودکان وارد دنیای موسیقی کنید. دوره آموزش موسیقی کودک با عنوان ارف کودک یا ارف کودکان در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در برگزاری است. برای شرکتن در دوره‌های آموزش موسیقی کودک در دریافت مشاوره از کارشناسان موسیقی ما، همین امروز با واحدهای مشاوره و ثبت نام آموزشگاه موسیقی تاج بخش تماس حاصل فرمایید.

آموزشگاه تنبک مرکزتهران - دوره‌های آموزش ویولن در تهران یکی از بهترین دوره‌هایی که در طی این سال‌ها در آموزشگاه موسیقی تاج‌بخش برگزار شده است مربوط به دوره‌های آموزش ویولن است. دوره‌های آموزش ویولن در آموزشگاه موسیقی تاج‌بخش توسط استاد مصطفی گودرزی برگزار می‌شود. دوره‌های آموزش ویولن در آموزشگاه موسیقی تاج‌بخش معمولا دارای دو سطح هستند. آموزش ویولن مقدماتی و آموزش ویولن پیشرفته. دوره‌های آموزش ویولن مقدماتی یا مبتدی برای نوهنرجویانی است که به تازگی تصمیم به یادگیری یک ساز حرفه‌ای نموده‌اند. شرکت در این دوره از آموزش ویولن با دریافت مشاوره از کارشناسان موسیقی، معمولا دارای محدودیت سنی نیست و افراد در سنین مختلف می‎توانند در این دوره‌ها شرکت کنند. دوره های آموزش ویولن پیشرفته، تخصصی‌تر برگزار می‌شوند. شرکت در این دوره‌ پس از اتمام مرحله مقدماتی، به شما کمک خواهد کرد تا مهارت فوق‌العاده‌ای در نوازندگی گیتار به دست آورید. با پیشرفت در این دوره ایرادهای شما در نوازندگی به مرور اصلاح می‌شود و بهبود می‌یابد.

آموزشگاه تنبک مرکزتهران - برگزاری دوره آموزش سه تار با الیاس جهانگیر در تهران یکی دیگر از دوره‌هایی که از سال‌ها در آموزشگاه موسیقی تاج‌بخش تدریس می‌شود، دوره آموزش سه‌تار است. آموزش سه تار در شهر آموزشگاه موسیقی تاج‌بخش با تدریس استاد الیاس جهانگیر برگزار می‌شود. این دوره‌های آموزش سه تار معمولا دارای دو سطح مبتدی و پیشرفته هستند. آموزش سه تار مبتدی ویژه هنرجویان تازه‌کار است؛ کسانی که می‌خواهند آموزش موسیقی را با یک ساز ایرانی شروع کنند و بنا به علاقه و با مشورت کارشناسان موسیقی، سه تار را برگزیده اند. دوره دیگر آموزش سه‌‎تار تخصصی و آموزش سه تار پیشرفته نام دارد. این دوره برای آشنایی بیشتر با اصول بداهه‌نوازی، رفع ایرادات نوازندگی، بهبود مهارت در نوازندگی تخصصی سه تار، آشنایی با همه دستگاه‌ها و گوشه‌ها در موسیقی ایرانی و ... است. برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص دوره‌های آموزش سه‌تار در آموزشگاه موسیقی تاج‌بخش، همین حالا با ما تماس بگیرید.

آموزشگاه تنبک مرکزتهران - برگزاری دوره آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش آموزشگاه موسیقی تاج بخش در محدوده میدان توحید تهران، برگزار می کند: دوره جامع آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای خانم ها و آقایان در گروه های سنی مختلف برگزار می شود. پیانو از محبوب ترین سازهای جهانی است که بیاری از افراد به صدای آن و همچنین یادگیریش، بسیار اهمیت می‌دهند. دوره های آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در دو دوره آموزش پیانو مبتدی و آموزش پیانو تخصصی برگزار می شود. آموزش پیانو مقدماتی در واقع آشنایی با ریتم و ملودی و مبانی اولیه نواختن پیانو است. پس از دوره مقدماتی آموزش پیانو، دوره پیشرفته آموزش پیانو برای هنرجویان برگزار می‌‌شود. این دوره ها به هنرجویان کمک می‌کند تا ایرادات خود را در زمینه نموازندگی تا میزان زیادی برطرف کنند. پ برای اطلاعا از جزئیات دوره‌های آموزش پیانو، همین حالا با آموزشگاه موسیقی تاج بخش، تماس حاصل فرمایید.

آموزشگاه تنبک مرکزتهران - مهم ترین دوره آموزش ساز در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، دوره آموزش گیتار است. گیتار محبوب ترین ساز در جهان است و قابلیت استفاده در اکثر سبک های موسیقی را دارد. آموزش گیتار به روش های مختلفی در ایران رواج دارد. آموزشگاه موسیقی تاج بخش دوره های آموزش گیتار را با تدریس استاد فرهاد رضایی در دو سطح آموزش گیتار مقدماتی و آموزش گیتار حرفه ای، برگزار می کند. هر کدام از این دوره های آموزش گیتار در سبک های آموزش گیتار کلاسیک مقدماتی، آموزش گیتار کلاسیک پیشرفته ، آموزش گیتار فلامنکو مقدماتی ، آموزش گیتار فلامنکو پیشرفته ، آموزش گیتار پاپ مقدماتی ، آموزش گیتار پاپ پیشرفته ، آموزش گیتار الکتریک مقدماتی و آموزش گیتار الکتریک پیشرفته برگزار می شود. علاوه بر دوره های آموزش گیتار، استار رضایی دوره های مربوط به آموزش آهنگسازی و کار با نرم افزارهای آهنگسازی را آموزش میدهند. شما می تواندد برای دریافت مشاوره و ثبت نام در هر یک از دوره ها، با تلفن های آموزشگاه موسیقی تاج بخش، تماس حاصل فرمایید.

آموزشگاه تنبک مرکزتهران - یکی دیگر از دوره های آموزش سازهای ایرانی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، آموزش نی است. دوره های آموزش نی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط استاد حسین قاسم زاده برگزار می شود. دوره های آموزش نی از محبوب ترین دوره های آموزش ساز ایرانی بادی است که هر ساله آموزشگاه موسیقی تاج بخش هنرجویان مستعدی را در حوزه نوازندگی آن، به جامعه هنری معرفی می کند. دوره های آموزش نی در آموزشگاه موسیقی دارای دو سطح است. آموزش نی مقدماتی و آموزش نی پیشرفته. هنرجویان در ابتدا در دوره آموزش نی مقدماتی یا آموزش نی مبتدی شرکت می کنند. پس از اتمام این دوره، هنرجویان می توانند در سطح 2 یعنی آموزش نی پیشرفته یا تخصصی شرکت کنند. علاوه بر آن می توانند با شرکت در دوره های گروه نوازی سازهای ایرانی، مهارت و توانایی خود در نوازندگی را تا میزان زیاد بهبود ببخشند. برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص تشکیل دوره های آموزش نی مقدماتی و آموزش نی پیشرفته در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، با تلفن های تماس آموزشگاه موسیقی تاج بخش در ارتباط باشید.

آموزشگاه تنبک مرکزتهران - دوره‌های آموزش تنبک در دو سطح آموزش تنبک مبتدی و آموزش تنبک حرفه‌ای در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در حال برگزاری است. با دتوجه به آغاز فصل پاییز و شروع دوره های آموزش انواع سازهای ایرانی و جهانی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، شما می توانید در دوره های آمورش تنبک نیز در دوسطح آموزش تنبک مبتدی و آموزش تنبک حرفه ای بهره ببرید. دوره های آموزش تنبک در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط استاد مجید عزیزپور تدریس می شود. دوره های آموزش تنبک در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به صورت تخصصی و حرفه ای تدریس می شود. برای شرکت در دوره های آموزش تنبک در آموزشگاه موسیقی تاج بخش و اطلاع از شهریه دوره ها و نحوه برگزار کلاس ها با تلفن های تماس آموزشگاه موسیقی تاج بخش در ارتباط باشید.