66433301 (021)

09126433301

آموزش ساز ضربی

آموزش ساز ضربی تمامی ساز های ضربی یا کوبه ای که شامل ساز های ایرانی یا سنتی و غربی یا کلاسیک می شوند در آموزشگاه موسیقی تاج بخش تدریس می شوند.
تدریس آموزش ساز ضربی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش از سابقه ی درخشانی برخوردار است. شرکت هنرجویان آموزش دیده از دوره های آموزش ساز ضربی در کنسرت های بزرگ و معتبر باعث افتخار ماست.
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه آموزش ساز های ضربی یا کوبه ای با پل های ارتباطی اموزشگاه موسیقی تاج بخش در تماس باشید.

آموزش ساز ضربی در آموزشگاه تاج بخش دارای دوره های آموزش ساز ضربی بوده که هم اکنون ثبت نام آموزش ساز ضربی در حا انجام است.

خدمات آموزش ساز ضربی تاج بخش

آموزشگاه موسیقی تاج بخش با فعالیت تخصصی در حوزه آموزش حرفه ای موسیقی,هنرجویان زیادی را در این سال ها هنر آموخته است.تمامی ساز ها که شامل ساز های ایرانی و ساز های غربی یا کلاسیک می شوند در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط اساتید برجسته حوزه موسیقی به صورت آکادمیک تدریس می شود.سازهای ایرانی و سازهای غربی یا کلاسیک که در انواع ساز های کوبه ای,ساز های بادی,ساز های زهی و ساز های کلاویه ای(کلید دار) هستند بنابر انتخاب و استعداد هنرجو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش انتخاب می شود.

آموزش ساز ضربی - تار در گستره سازهای ایرانی زهی قرار می گیرد که در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در گروه آموزش سازهای ایرانی به هنرجویان علاقه مند تدریس می شود.در ساخت ساز تار از چوب، پوست، استخوان، زه ( روده تابیده چهارپایان) و فلزاستفاده می شود و طول کلی آن حدود ۹۵ سانتی متر است. در گذشته تار ایرانی پنج سیم (یا پنج تار) داشت. غلامحسین درویش یا درویش خان سیم ششمی به آن افزود که همچنان به کار می‌رود. از بهترین نوازنده های تار در عصر امروز ما استاد حسین علیزاده هستند. استاد مظاهری مدرس ساز تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد مظاهری تحصیلات خود را در زمینه موسیقی گذرانده اند و با بیش از 18 سال سابقه تدریس ساز های زهی ، از بهترین های تدریس سازهای زهی ایرانی به حساب می آیند.استاد مظاهری از شاگردان آقای ظریف بوده واز بهترین شاگردان ایشان محسوب می شوند. استاد شاکری از دیگر اساتید آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای تدریس ساز تار و سه تار به هنرجویان هستند. ساز تخصصی ایشان تار و سه تار است و تحصیلات خود را در زمینه موسیقی ایرانی،آموزش موسیقی به کودکان و گرافیک دنبال نموده اند.

آموزش ساز ضربی - ساز دف یکی از ساز های کوبه ای در موسیقی ایرانی است که از مبتدی تا حرفه ای در آموزشگاه موسیقی تاج بخش تدریس می شود.ساختار ظاهری دف شامل کمانه,پوستی,قسمت شستی,حلقه ها و گل میخ می شود.تمامی قسمت های مربوط به ساز دف در انواع مختلفی ساخته شده اند.ساز دف از ساز های کوبه ای با قدمت ایرانی است و همانطور که در تاریخ عرفان و تصوف آمده است ازارکان اصلی مجالس عیش و طرب و محافل اهل ذوق و عرفان و مجالس سماع بوده که قوالان هم با خواندن سرود و ترانه آن را به کار می‌بردند.ساز دف شبیه به ساز دایره است اما از آن بزرگتر بوده دارای صدایی بم تر است. استاد حدادی مدرس ساز دف در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد حدادی از شاگردان استاد کامکار بوده و سال ها سابقه نوازندگی تخصصی دف را در رزومه حرفه ای خود دارند.ایشان درکنسرت های بسیاری که در ایران و سایر کشور ها برگزار می شود ،همراه با گروه های مختلف در زمینه نوازندگی دف همکاری داشته اند.

آموزش ساز ضربی - سه تار از جمله سازهای اصیل ایرانی است که در محدوده جغرافیایی غرب آسیا رواج داشته است.ساز سه تار در گروه سازهای ایرانی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش تدریس می شود. برخی از جمله عده‌ای از عرفا به ساز سه تار «اوتار» نیز می‌گویند. سه تار را از خانواده تنبور دانسته اند و امروزه در مقایسه به تار نزدیکتر است و معمولا نوازندگان تار با ساز سه تار نیز آشنایی دارند. سه‌تار در حالت نشسته به صورت افقی روی ران پا قرار می گیرد به نحوی که دسته آن در طرف چپ و کاسه آن در طرف راست نوازنده است. نوازنده سر انگشتان دست چپ را روی پرده های(دستان) دسته حرکت می دهد و با ناخن سبابه دست راست بر آن زخمه می زند. سه تار را به علت سبکی وزن ایستاده هم می نوازند. استاد مظاهری مدرس ساز سه تار در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد مظاهری تحصیلات خود را در زمینه موسیقی گذرانده اند و با بیش از 18 سال سابقه تدریس ساز های زهی از بهترین های تدریس سازهای زهی ایرانی به حساب می آیند.استاد مظاهری از شاگردان آقای ظریف بوده واز بهترین شاگردان ایشان محسوب می شوند. استاد شاکری از دیگر اساتید آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای تدریس ساز تار و سه تار به هنرجویان هستند. ساز تخصصی ایشان تار و سه تار است و تحصیلات خود را در زمینه موسیقی ایرانی،آموزش موسیقی به کودکان و گرافیک دنبال نموده اند.

آموزش ساز ضربی - ساز تنبور یکی دیگر از ساز های ایرانی است که در بخش آموزشی سازهای ایرانی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به هنرجویان علاقه مند به موسیقی ایرانی و سنتی تدریس می شود. تنبور یکی از قدیمی‌ترین سازهای ایران است که جنبهٔ عرفانی و مقامی دارد. تنبوردسته‌ای بلند و کاسه‌ای گلابی شکل دارد و معمولاً از چوب توت ساخته می‌شود. کاسه آن به دو صورت یک تکه (کاسه‌ای) که از قدیم مرسوم بوده و چند تکه‌ای (ترکه‌ای یا چمنی) است که به تقلید از کاسه سه تار در دهه‌های اخیر ساخته شده‌است. طول این ساز در بین ۷۰ تا ۸۰ سانتیمتر و دارای سه سیم است، یکی واخوان و دو سیم اصلی. استاد مظاهری مدرس ساز تنبور در آموزشگاه موسیقی تاج بخش هستند.استاد مظاهری تحصیلات خود را در زمینه موسیقی گذرانده اند و با بیش از 18 سال سابقه تدریس ساز های زهی از بهترین های تدریس سازهای زهی ایرانی به حساب می آیند.استاد مظاهری از شاگردان آقای ظریف بوده واز بهترین شاگردان ایشان محسوب می شوند.

مطالب و مقالات آموزش ساز ضربی

آموزش کلیه ساز های کلاسیک غربی و کلاسیک اعم از ارگ ، پیانو ، پرکاشن ، ساکسیفون ، آکوردئون ، کاخن ،تومبا و... و کلیه سازهای ایرانی اعم از تار ، تنبک ، سنتور ، سه تار ، کمانچه ، دایره و ...

آموزش ساز ضربی - برگزاری دوره آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش آموزشگاه موسیقی تاج بخش در محدوده میدان توحید تهران، برگزار می کند: دوره جامع آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای خانم ها و آقایان در گروه های سنی مختلف برگزار می شود. پیانو از محبوب ترین سازهای جهانی است که بیاری از افراد به صدای آن و همچنین یادگیریش، بسیار اهمیت می‌دهند. دوره های آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در دو دوره آموزش پیانو مبتدی و آموزش پیانو تخصصی برگزار می شود. آموزش پیانو مقدماتی در واقع آشنایی با ریتم و ملودی و مبانی اولیه نواختن پیانو است. پس از دوره مقدماتی آموزش پیانو، دوره پیشرفته آموزش پیانو برای هنرجویان برگزار می‌‌شود. این دوره ها به هنرجویان کمک می‌کند تا ایرادات خود را در زمینه نموازندگی تا میزان زیادی برطرف کنند. پ برای اطلاعا از جزئیات دوره‌های آموزش پیانو، همین حالا با آموزشگاه موسیقی تاج بخش، تماس حاصل فرمایید.

آموزش ساز ضربی - مهم ترین دوره آموزش ساز در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، دوره آموزش گیتار است. گیتار محبوب ترین ساز در جهان است و قابلیت استفاده در اکثر سبک های موسیقی را دارد. آموزش گیتار به روش های مختلفی در ایران رواج دارد. آموزشگاه موسیقی تاج بخش دوره های آموزش گیتار را با تدریس استاد فرهاد رضایی در دو سطح آموزش گیتار مقدماتی و آموزش گیتار حرفه ای، برگزار می کند. هر کدام از این دوره های آموزش گیتار در سبک های آموزش گیتار کلاسیک مقدماتی، آموزش گیتار کلاسیک پیشرفته ، آموزش گیتار فلامنکو مقدماتی ، آموزش گیتار فلامنکو پیشرفته ، آموزش گیتار پاپ مقدماتی ، آموزش گیتار پاپ پیشرفته ، آموزش گیتار الکتریک مقدماتی و آموزش گیتار الکتریک پیشرفته برگزار می شود. علاوه بر دوره های آموزش گیتار، استار رضایی دوره های مربوط به آموزش آهنگسازی و کار با نرم افزارهای آهنگسازی را آموزش میدهند. شما می تواندد برای دریافت مشاوره و ثبت نام در هر یک از دوره ها، با تلفن های آموزشگاه موسیقی تاج بخش، تماس حاصل فرمایید.

آموزش ساز ضربی - یکی دیگر از دوره های آموزش سازهای ایرانی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، آموزش نی است. دوره های آموزش نی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط استاد حسین قاسم زاده برگزار می شود. دوره های آموزش نی از محبوب ترین دوره های آموزش ساز ایرانی بادی است که هر ساله آموزشگاه موسیقی تاج بخش هنرجویان مستعدی را در حوزه نوازندگی آن، به جامعه هنری معرفی می کند. دوره های آموزش نی در آموزشگاه موسیقی دارای دو سطح است. آموزش نی مقدماتی و آموزش نی پیشرفته. هنرجویان در ابتدا در دوره آموزش نی مقدماتی یا آموزش نی مبتدی شرکت می کنند. پس از اتمام این دوره، هنرجویان می توانند در سطح 2 یعنی آموزش نی پیشرفته یا تخصصی شرکت کنند. علاوه بر آن می توانند با شرکت در دوره های گروه نوازی سازهای ایرانی، مهارت و توانایی خود در نوازندگی را تا میزان زیاد بهبود ببخشند. برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص تشکیل دوره های آموزش نی مقدماتی و آموزش نی پیشرفته در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، با تلفن های تماس آموزشگاه موسیقی تاج بخش در ارتباط باشید.

آموزش ساز ضربی - دوره‌های آموزش تنبک در دو سطح آموزش تنبک مبتدی و آموزش تنبک حرفه‌ای در آموزشگاه موسیقی تاج بخش در حال برگزاری است. با دتوجه به آغاز فصل پاییز و شروع دوره های آموزش انواع سازهای ایرانی و جهانی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، شما می توانید در دوره های آمورش تنبک نیز در دوسطح آموزش تنبک مبتدی و آموزش تنبک حرفه ای بهره ببرید. دوره های آموزش تنبک در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط استاد مجید عزیزپور تدریس می شود. دوره های آموزش تنبک در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به صورت تخصصی و حرفه ای تدریس می شود. برای شرکت در دوره های آموزش تنبک در آموزشگاه موسیقی تاج بخش و اطلاع از شهریه دوره ها و نحوه برگزار کلاس ها با تلفن های تماس آموزشگاه موسیقی تاج بخش در ارتباط باشید.

آموزش ساز ضربی - آموزش کیبورد و آموزش ارگ از بهترین دوره های آموزشی سازهای کلیددار یا کلاویه ای در آموزشگاه موسیقی تاج‌بخش است. این دوره های آموزشی در دپارتمان آموزش ساز در بخش آموزش سازهای کلیددار برگزار می شود. علاوه بر آموزش ارگ و آموزش کیبورد، دوره های آموزش پیانو نیز در آموزشگاه موسیقی تاج بخش برگزار می شود. هر یک از دوره های یاد شده در بالا یعنی آموزش پیانو، آموزش کیبورد و آموزش ارگ در دو سطح مبتدی و پیشرفته برگزار می شوند. هنرجویان عزیز که در دوره های آموزش ساز در آموزشگاه موسیقی تاج بخش شرکت می کنند می توانند پس از اتمام دوره های مقدماتی و مبتدی در هر ساز، در دوره های پیشرفته و تخصصی ساز خود شرکت کننده. علاوه بر دوره های تخصصی و پیشرفته آموزش ساز در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، دوره های گروه نوازی سازهای ایرانی و گروه نوازی سازهای جهانی نیز برگزار می شود. برای کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص دوره های آموزش پیانو، آموزش کیبورد و آموزش ارگ با تلفن های تماس آموزشگاه موسیقی تاج بخش در ارتباط باشید.

آموزش ساز ضربی - دوره های مربوط به آموزش موسیقی کودک از محبوب‌ترین و مهم‌ترین دوره های آموزشی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش است. دوره های آموزش موسیقی کودک با عنوان ارف کودکان و یا ارف کودک در آموزشگاه موسیقی تاج بخش برگزار می شود. دوره های موسیقی کودک یا ارف کودکان برای رده سنی کودکان سه تا هفت سال برگزار می شود. معمولا این دوره های آموزشی با آموزش بلز، پرکاشن ارف و فلوت ریکوردر همراه است. کودکان پس از آشنایی با مبانی اولیه موسیقی به زبان ساده، یادگیری ابتدایی نُت ها و شناخت حدودی ملودی می توانند ساز تخصصی خود را با توجه به علاقه و مهارت انتخاب کنند. انتخاب ساز میان سازهای زهی، سازهای بادی، سازهای ضربی و ... متغیر است. دوره های آموزش ارف کودکان یا ارف کودکان در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط استاد افروز شاکری برگزار می شود. این دوره ها بهترین دوره های آموزش موسیقی کودک برای کودکان در رده سنی سه تا هفت سال است. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص دوره های موسیقی کودک و ارف کودکان در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

آموزش ساز ضربی - تنبور و تار از سازهای زهی محبوب ایرانی هستند. کمتر پیش می‌آید در کنسرتی سنتی حضور بیابید، و نوای تنبور و تار را نشنوید. این دو ساز هر دو در آموزشگاه موسیقی تاج بهش آموزش داده می شود. دوره های آموزش تار و آموزش تنبور در آموزشگاه موسیقی تاج بخش از مبتدی تا حرقه ای برگزار می شود. دوره های آموزش تار و آموزش تنبور در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط استاد احمد مظاهری آموزش داده می شود. دوره های آموزش تار و آموزش تنبور در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به صورت حرفه ای و ویژه آموزش داده می شود. این دوره های آموزش از آموزش تنبور و آموزش تار، در سطوح مختلف آموزش مقدماتی و آموزش پیشرفته بر خوردار است. هنرجویان عریز پس از اتمام دوره های آموزش تنبور مقدماتی و آموزش تار مقدماتی، می توانند در دورهن های پیشرفته آموزش هر یک از ساز ها و همچنین دوره های گروه نوازی شرکت کنند.

آموزش ساز ضربی - دوره آموزش پیانو از مهم ترین دوره های آموزش ساز در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به حساب می آید. دوره های آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط استاد پدرام یکتا تدریس می شود. دوره های آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش توسط استاد یکتا در دوره های آموزش پیانو مقدماتی و آموزش پیانو پیشرفته برگزار می شود. آموزش پیانو محدود به گروه سنی خاصی نمی شود. شما می توانید پس از شرکت در دوره‌های مقدماتی آموزش تئوری موسیقی و آشنایی ابتدایی با مبانی آن، در دوره های آموزش پیانو مقدماتی شرکت کنید. پس از اتمام دوره آموزش پیانو مقدماتی برای کسب مهارت بیشتر در نوازندگی پیانو، آشنایی با سبک نوازندگی پیانیست ها و قطعات شان در سراسر دنیا، رفع ابهام و اشکال در نوازندگی و ... در دوره های آموزش پیانو تخصصی شرکت می کنند. برای کسب اطلاعات تکمیلی جهت حضور در دوره های آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی تاج بخش با پل های ارتباطی ما در تماس باشید.