66433301 (021)

09126433301

  • 1398-04-05

شروع ثبت نام آموزش دف در آموزشگاه موسیقی تاج بخش ، آموزشگاه موسیقی تاج بخش ، بهترین آموزشگاه موسیقی تهران ، آموزشگاه دف ، بهترین دوره آموزش دف تهران

دوره های آموزش دف مقدماتی و آموزش دف حرفه ای در آموزشگاه موسیقی تاج بخش برای تابستان 1398 آغاز شده است. دف از محبوب ترین سازهای کوبه ای ایرانی است که همواره از سال های دور طرفدارانی را به سوی خود می کشاند تا یادگیری موسیقی حرفه ای را با این ساز کوبه ای آغاز کنند. ساز دف معمولا در ارکسترهای سنتی و موسیقی کلاسیک ایرانی پرکاربرد است و شما کمتر می بینید و یا می شنوید که یک دف نواز و نوازنده دف در ارکستر سنتی حضور نداشته باشد. پس می توان گف دف همواره سازی پرکاربرد محسوب می شود. شما با تکمیل دوره های آموزش دف مقدماتی در آموزشگاه موسیقی تاج بخش، وارد دوره های آموزش دف حرفه ای و پیشرفته می شوید و می توانید به عنوان نوازنده و مدرس در حوزه موسیقی فعالیت کنید. علاوه بر آموزش دف، دوره های آموزش دایره که آن هم سازی ایرانی است، در آموزشگاه موسیقی تاج بخش برگزار می شود. تمامی دوره های آموزش دف در آموزشگاه موسیقی تاج بخش به سرپرستی استاد برجسته سازهای کوبه ای، استاد نیما حدادی برگزار می شود. برخی از ویدئو های اجرای هنرجویان استاد نیما حدادی به همراه نوازندگی خودشان در صفحه اینستاگرام آموزشگاه موسیقی تاج بخش قرار گرفته است.
برای ثبت نام در دوره های آموزش دف و دریافت مشاوره رایگان برای حضور در کلاس های آموزش دف، با تلفن های تماس آموزشگاه موسیقی تاج بخش در تماس باشید.